Блог

08.06.2018
Новини Instagram – eurostandart_lubricants

Друзі, рухаємося далі за нашим списком, поговоримо про гальмівні рідини. Від цієї нехитрої рідини, в основному, залежать наші з Вами життя в екстрених ситуаціях. Тормозуха служить для передачі енергії від гальмівної педалі, яку тисне водій до гальмівного механізму (супорта). Здається, простіше простого, що з нею буде, і навіщо її, в принципі, змінювати, а, може, можна замість неї масло залити або антифриз, або омивач, що не замерзне ж)). Спробуємо розібратися, отже, гальмівна рідина повинна мати наступні життєво важливі властивості:
👉 МАТИ ВИСОКУ ТЕМПЕРАТУРУ КИПІННЯ
👉  не замерзати
👉 Бути нейтральної до металів і гумовим ущільнювачам.
З функціями 2 і 3, думаю, все зрозуміло, а ось з першою давайте докладніше. Гальмівні механізми при гальмуванні сильно нагріваються, якщо рідина буде мати низьку температуру кипіння, стикаючись з розпеченими деталями гальмівної системи, вона закипить, почне виділяти газ, а газ, як відомо, добре стискається, на відміну від рідин, що призведе до провалювання гальмівної педалі і відмови гальм.
Тому, клас якості гальмівної рідини визначають по температурі кипіння і, чим вище ця температура, тим сучасніша рідина.
На сьогоднішній день існує 4 основні класи, DOT 3, DOT 4, DOT 5, DOT 5.1.

УВАГА! DOT 5 – НЕ СУМІСНА З БУДЬ-ЯКІ ІНШІ РІДИНОЮ.

Класи 3,4,5.1 – в принципі, взаємозамінні, але спеціально змішувати їх теж не варто. Найбільш поширеною рідиною є клас DOT4.

ВАЖЛИВО: будь-яка гальмівна рідина схильна до вбирання вологи з атмосфери, чим більше вологи в рідині, тим менше її температура кипіння і тим вище ймовірність відмови гальм.
Слідкуйте за рівнем і регулярно міняйте цю рідину, бережіть себе і своїх близьких.

🔑 «EUROSTANDART» – не просто бренд, це люди які цінують Ваше життя.

05.06.2018

06.06.2018
Новини Instagram – eurostandart_lubricants

Як Ви вже здогадалися, цей пост ми присвятимо трансмісійним оливам.
З цим класом продуктів все набагато простіше, ніж з моторними. Головна мета трансмісійного масла – це, як раз, змащування шестерень в коробці передач або привідному мосту і будь-якому іншому редукторі + відведення тепла, інші функції (зниження шумності, мінімізація втрат на тертя і т.д.) – це вже результат застосування. Так як функцій набагато менше, то і продукт набагато простіше, відповідно, трансмісійні оливи коштують дешевше моторних (в більшості випадків). Але це не означає, що в коробку передач можна заливати що завгодно.
Наприклад, недосвідчені продавці можуть Вам рекомендувати, нібито, продукт вище класом – GL-5, замість зазначеного в сервісній книжці GL-4, а, насправді, це принципово різні оливи. У таких випадках найкраще порадитися з фахівцями, які не просто рекомендують, а підтверджують свої слова фактами. Детальніше розберемо в наступних постах.

🔑 Портфель продуктів «EUROSTANDART» завжди дозволить вибрати те, що потрібно покупцеві, а не продавцю.

05.06.2018
Новини Instagram – eurostandart_lubricants

Поки за вікном починається літо, було б добре, трішечки розібратися в класифікаціях мастильних матеріалів і ми, як досвідчені фахівці, постараємося Вам в цьому допомогти. Головне, не забувати, що в сучасному автомобілі, крім двигуна, є ще ряд цікавих місць, куди заправляються різноманітні рідини і оливи.
Почнемо:
👉 Моторні оливи – для двигуна.
👉 Трансмісійні оливи – для коробок передач (автомат чи механіка).
👉 Гальмівна рідина (саме вона приходить на допомогу в потрібний момент).
👉 Антифриз – охолоджує влітку і зігріває взимку.
👉 Рідина гідропідсилювача (допомагає керувати без напрягу)))
У наступних постах зупинимося більш детальніше, типу того, як вчора розбиралися з мотором.

🔑 Ви насолоджуєтеся поїздкою, «EUROSTANDART» робить її безпечною.

 

30.05.2018
Новини Instagram – eurostandart_lubricants

Друзі, більшість передбачає, що моторна олива потрібна, щоб змащувати, але це не зовсім так. Крім змащування, будь яка якісна моторна олива повинна відповідати 5-ти життєво важливими властивостями:
👉 зменшувати тертя між  деталями, знижуючи знос і запобігати задирам;
👉 ущільнювати зазори, в першу чергу, між деталями циліндро-поршневої групи, не допускаючи або зводячи до мінімуму прорив газів з камери згоряння;
👉 захищати деталі від корозії;
👉 відводити тепло від деталей двигуна;
👉 виносити продукти зносу і горіння з циліндрів, тим самим, перешкоджати утворенню відкладень на поверхнях двигуна.

☝Продукція TM «EUROSTANDART» завжди дбає про Вас і Ваші машини.

15.05.2018
Новини Instagram – eurostandart_lubricants

Продукція Eurostandart виготовлена з європейських базових олив, виготовлених на заводах Бельгії, Данії, Греції, Італії, Іспанії та Швеції, і новітніх пакетів присадок провідних світових виробників (Infenium, Lubrizol, Chevron).
Всі продукти виробляються за інноваційними технологіями та рецептурами, що дозволяє відповідати самим жорстким вимогам провідних виробників обладнання та техніки.
Досвід використання підкріплений численними результатами випробувань і відгуками.
Синергетичний ефект роботи всіх структур від лабораторій і виробництва до логістики дозволяє продукту Eurostandart бути доступним для найвимогливіших споживачів.