ПРО КОМПАНІЮ

Компанія «ЄВРО-ПРОФІ»

Надійний постачальник мастильних матеріалів для транспорту, сільського господарства, будівництва та промисловості.

Мета нашої компанії:

Утримувати позицію лідера в галузі мастильних матеріалів на ринку України за допомогою надання клієнтам найширшого асортименту продукції з найвищою якістю за доступними цінами за допомогою гнучкого і збалансованого реагування на технологічні тенденції і очікування Клієнтів, а також надавати послугу з оперативної доставки товару на склад покупця.

Виробництво «EUROSTANDART»:

Продукція виробляється з європейських базових олив, виготовлених на заводах Бельгії, Данії, Греції, Італії, Іспанії та Швеції, і новітніх пакетів присадок провідних світових виробників (Infenium, Lubrizol, Chevron).
Всі продукти виробляються за інноваційними технологіями та рецептурами, що дозволяє відповідати самим жорстким вимогам провідних виробників обладнання та техніки. Досвід використання підкріплений численними результатами випробувань і відгуками. Синергетичний ефект роботи всіх структур від лабораторій і виробництва до логістики дозволяє продукту «EUROSTANDART» бути доступним для найвибагливіших споживачів.

Продукція компанії « EUROSTANDART»:

– оливи для вантажних автомобілів, легкових автомобілів і автобусів;
– оливи для будівельної і важкої техніки;
– оливи, що застосовуються в сільському господарстві;
– промислові оливи (гідравлічні, компресорні, трансмісійні);
– технічні оливи (емульгіруемие масла, антиадгезійних мастила, масла для обробки);
– пластичні мастила;
– охолоджуючі рідини;

Зовнішньоекономічні відносини:

Динамічні зміни на ринку мастильних матеріалів вимагає розробки нової високоякісної продукції. В даний час «EUROSTANDART» активно співпрацює з провідними іноземними та дослідницькими центрами, що дає можливість розвитку в даній області і оперативно реагувати на виникаючі вимоги ринку, пов’язані, зокрема, з введенням в Європейському союзі стандартів токсичності вихлопних газів – EURO 6 та інших нормативів.

«EUROSTANDART – це спокій сьогодні і впевненість у завтрашньому дні»